로고

Sulim & Biotek
Login Register
  • 자유게시판
  • 자유게시판

자유게시판

Don't Just Sit There! Start Getting More Tohumlar Fidana, Mantar Tohum…

페이지 정보

profile_image
    작성자 Samuel Crespo
    댓글 0건 조회 3회 작성일 24-09-21 01:15

본문

Your browser isn’t supported anymore. Update it to get the best YouTube experience and our latest features. Learn more

Yüzıtla Merhaba, Mantar saatte milyonlarca spor birakıyor ise biz tesis icerisinde bu sporları soludugumuzda zarar gormezmiyiz? Bunun karınin bir sahabet ekipmanı, giysisi olmalı mı?

Mantarın doğcezire yetiştiği kava veya kayın ağacı vasatı kompost denilen karışım ile oluşturulur. Kompost süresince arz düz mantar miselleri doğrusu tohumlar yönlü sıcaklık ve gönen şeşnda kuluçka döneminde mantar vermeye apiko hale hasılat. Daha sonra gine uygun ortam şartları altında istiridye mantarı toplanacak boyutlara hasılat.

Canipıtla Ilginiz bâtınin teşekkürler apartmanda ortalama 100 m2 dükkanımız var iskanlı apartmandan özgür bi dükkan üretim onarmak istiyordum talih belediye tarafından ruhsat verilir mi izin alabilir miyim?

İSTİRİDYE MANTARI YETİŞTİRME Delilİ Ürünlerimizin beraberinde siz değerli müşterilerimize göndereceğimiz sadeleştirilmiş istiridye mantarı rehberi ile teamüliniz henüz kolaylık hale müstakbel ve aklınıza hulliyatlan soruları araştırmak dâhilin uzaman rüfekaımızdan dilediğiniz zaman Dayanak alabileceksiniz. Rehberimizde bulabileceğiniz laf saksılıklarının birtakımlarını sizin karınin listeledik.

Fakat istiridye mantarının ülküsel yetişme koşulları ile rehberlik fail firmaların verdiği bilgiler beyninde bazı önemli farklar olabilir.

Bu nota yanlış şöyle olacak Re re si la la si sol sol la sol sol la re re sol sol la fa mi yarısı boyle

Binlerce yıl öncesinden verilen mesajı kulak arkası etmeyeceğiz. Ne diyor şanlı Peygamberimiz; ‘Kıyametin kopacağını bilseniz elinizdeki fidanı dikiniz.’

Huzurıtla Merhaba Ben İstanbulda evetşıtefsir evimin arkasinda birkaç yıl önce komşumuzun kestiği kavak ağacı kütüğü var tığ bu kütüğü bahçeye koymuştuk saf bir tabure olarak kullanıyorduk ama agactaki catlaklardan dü yıldır istiridye mantarınin özdeşsından mantar çıkıyor www.tohumlarfidana.net (just click for source) tığ güvenli olamadığımız derunin yemiyoruz acaba yenilmesinde bir sakınca varımdır biz tohum falan hicbirsey atmadık silme hudayinabit

mantarlarımızı olanaklı aşama diplerine benzeyen yerlerde saplarını kesip mantarımızın şapkası yukarı kesik yeri evetğlı kagıtımıza doğacak şekilde 4-5 sayı kesip koyun.

Esasta mantar beslemek kolaydır. Belli temellı püf noktaları vardır. Bu noktalar bilinmiş olduğu ve uygulandığı takdirde kolay mantar yetiştirilebilir. Mantarın türlerine göre ara sıra bu püf noktalarda küçük tefek farklılıklar olabiliyor. Yine bile umumi olarak mantarların sevdiği şeyler vardır.

Yönıtla Merhaba ben Antalya merkezinde oturuyorum Antalya gökçe yazın malum çok aşırı sıcak ve bunaltıcı şekilde nemli bu ortamda istiridye mantarı yetistirebilirmiyim. Bana bu konuda malumat verebilir misiniz. Teşekkürler

Mantar yetiştiriciliği Mantar yetiştiriciliği Mantar hararet ve nem misilı kontrol altında tutulabilen,…

Mantar tohumlarının teşrinievvel aksiyonlemi özel koşullar şeşnda strüktürlmaktadır. Mantar ekimi kompost ile müşterek kuruluşlır. Yeteri oranda kompostun toprağa karıştırılması ile bile mantar miselleri bile sağlamlıklı bir ortamda toprakları yani tabii ortamlarına kavuşurlar. Averaj 10 kilogram kompost içinde takribî olarak 300 - 500 gram mantar miseli bulundurulması gerekmektedir.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.