로고

Sulim & Biotek
Login Register
  • 자유게시판
  • 자유게시판

    자유게시판

    коротка щоденна молитва

    페이지 정보

    profile_image
    작성자 Franklin Brodne…
    댓글 0건 조회 21회 작성일 24-09-03 07:36

    본문

     
     
     
     
     
     
    th?q=коротка+щоденна+молитва
     
     
    коротка щоденна молитва [Детальніше...]
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

    Пресвята Богородице, стрижка місяць у стрільці милістю і благодаттю Господньою спаси нас. Святий (ім'я святого, до якого звертаєшся) і всі святі, моліть Бога за нас. Господи всемогутній і Всемилостивий, допоможи, спаси і збережи всіх, хто просять твоєї допомоги і здоров'я. Зціли і дай сил і мудрості прийняти. Хліб наш насущний дай нам сьогодні; і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим; і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого. Бо. Молитви які треба читати кожний день. Вставши від сну, перш будь-якого діла, стань побожно перед святою іконою і, уявляючи себе перед Всевишнім Богом, поклади. Господи всемогутній і Всемилостивий, допоможи, спаси і збережи всіх, хто просять твоєї допомоги і здоров'я. Зціли і дай сил і мудрості прийняти. Короткі молитви. Ісусе, довіряю Тобі! Ісусе тихий і сумирний серцем, вчини моє серце подібним до Твого! Ісусе, сину Давида, помилуй мене! Господи, залишайся з нами! Господи, нехай буде воля. Молитва Архангелу Михаїлу, дуже сильний захист, щоденна. Господи, дай мені зустріти з душевним спокоєм усе, що принесе мені цей день. Дай мені цілковито віддатися на волю Твою святу. На всяк час дня. ЗМІСТ. Короткий словник церковних термінів. Господня молитва (Отче наш) – переклад з грецької дослівний та літературний. Вечірні молитви. Ранкові молитви. Щоденна молитва. Духу Пресвятий, якого я люблю всією душею і прославляю! Світи мені, зміцнюй мене, керуй мною, підкріплюй мене, втішай мене. Господи Iсусе Христе, Сину Божий, сумісність знаків зодіаку в коханні тельцям спаси, помилуй i охорони раба Твого (рабу Твою, рабiв Твоїх — iмена) Твоєю благодаттю (молитися якомога частiше). Краткие молитвы. В Избранное. Эти молитвы можно совершать в любое время, в любом месте, сидя, лёжа, в полёте. Иисусова молитва: Го́споди Иису́се Христе́. Короткі молитви. Ісусе, довіряю Тобі! Ісусе тихий і сумирний серцем, вчини моє серце подібним до Твого! Ісусе, сину Давида, помилуй мене! Господи, залишайся з нами! Господи, нехай буде воля. Щоденна молитва. Згадай за Бога і Бог прийде в твоє серце і. Помолись сьогодні за захист сина. О, Господи, Боже наш, Ти є Творець і Вседержитель усього видимого і.

    якщо сниться що крадеш до чого сниться заступається магія весняних квітів до чого сниться поцілунок із дівчиною якщо ти дівчина ворожіння на одному кубику так ні народжений 30 липня хто за гороскопом чоловік сниться свято багато людей застілля



    пропозиція руки і серця уві сні що це означає молитва за доньку архангелу Михаїлу дуже сильний захист сина до чого сниться якщо ламаєш вікна ісламський сонник алмази успішні люди знаки зодіаку козерог вересень 2020 жінка змова що б син матір не забував сонник впасти з обриву у воду 30 травня знак зодіаку жінка
    як заговорити червону нитку на зап'ясті від пристріту і псування дитині
    що якщо сниться бідність
    якщо сниться людина як наяву
    приворот хлопця форум

    .
    ==============================================================

    ~~~~~ до чого сняться папуги полетів ~~~~~

    ==============================================================
    .

    댓글목록

    등록된 댓글이 없습니다.